Free songs

Zabiegi aparaturoweAparatura kosmetyczna jest nieodłącznym elementem nowoczesnego gabinetu. Różnorodność urządzeń pozwala zwalczyć większość defektów skóry. Zabiegi z ich użyciem zwiększają skuteczność terapii złuszczając, zwiększając przepuszczalność błon komórkowych, stymulując do regeneracji i ujędrnienia, niwelując zmarszczki i rozstępy. Urządzenia ułatwiają kosmetologowi efektywną pomoc klientowi nie tylko w poprawie wyglądu, ale również poprzez pozytywny wpływ na jego zdrowie.

Innowacją w naszym Centrum jest K-MED II Technologies, którego spektrum działania obejmuje zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie włókniaków, plam de Morgana oraz innych nieprawidłowości skórnych metodą radioelektrokoagulacji.


Peeling Kawitacyjny


Peeling kawitacyjny to głębokie a jednocześnie nieinwazyjne oczyszczanie skóry twarzy za pomocą wibracji ultradźwiękowej.

Czas wykonywania:
30 - 60 min
Cena: 50 - 130 zł

Rezerwacja

Mezoterapia mikroigłowaMezoterapia Mikroigłowa to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. W terapii mikroigłowej wykorzystuje się ruchomy wałeczek posiadający 192 igły z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Podczas zabiegu dochodzi do wykonania nawet 250 000 mikroskopijnej wielkości nakłuć naskórka, w wyniku których następuje wzrost absorpcji substancji aktywnych oraz uruchomienie procesów naprawczych w tkankach.

Efekt to odmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek i bruzd, poprawa owalu twarzy, spłycenie blizn, rozstępów i zniwelowanie przebarwień.

Więcej o mezoterapii mikroigłowej Rezerwacja

Mezoterapia bezigłowaZabieg z użyciem aparatury, bezbolesny i nieinwazyjny. Mezoterapia bezigłowa zapewnia błyskawiczny lifting, niweluje objawy starzenia się i utraty jędrności, odżywia i rozświetla skórę. Efekt osiągamy przez równoczesne wykorzystanie impulsowego bodźca elektroterapeutycznego i fali ultradźwiękowej. W trakcie terapii w skórze zachodzi zjawisko elektroporacji oraz miejscowe zmiany temperatury i wewnątrzkomórkowego ciśnienia, które ułatwiają przenikanie substancji aktywnych do tkanek podskórnych


Indywidualny dobór koktajli zabiegowych wspiera terapię wielu jednostek chorobowych skóry.

Mezoterapia bezigłowa + maska kremowa (twarz) - 140 zł
Mezoterapia bezigłowa + maska z alg (twarz) - 160 zł

Rezerwacja

Mikrodermabrazja diamentowaUniwersalny zabieg o działaniu oczyszczająco-wygładzającym. Do przeprowadzenia procedury służy aparatura wyposażona w głowice diamentowe oraz pompę zasysającą martwy,zrogowaciały naskórek. Głowice ścierne usuwają szorstkość, nadmierne zrogowacenia i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Delikatne zasysanie poprawia krążenie krwi i limfy, oraz stymuluje procesy naprawcze. Po zabiegu skóra jest gładka i oczyszczona, zyskuje zdrowy koloryt.


Mikrodermabrazja diamentowa + maska kremowa (twarz) - 115 zł
Mikrodermabrazja diamentowa + eliksir łagodzący i maska z alg (twarz) - 130 zł

Rezerwacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress