Free songs

Zabiegi aparaturoweAparatura kosmetyczna jest nieodłącznym elementem nowoczesnego gabinetu. Różnorodność urządzeń pozwala zwalczyć większość defektów skóry. Zabiegi z ich użyciem zwiększają skuteczność terapii złuszczając, zwiększając przepuszczalność błon komórkowych, stymulując do regeneracji i ujędrnienia, niwelując zmarszczki i rozstępy. Urządzenia ułatwiają kosmetologowi efektywną pomoc klientowi nie tylko w poprawie wyglądu, ale również poprzez pozytywny wpływ na jego zdrowie.

Innowacją w naszym Centrum jest K-MED II Technologies, którego spektrum działania obejmuje zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie włókniaków, plam de Morgana oraz innych nieprawidłowości skórnych metodą radioelektrokoagulacji.


Peeling Kawitacyjny


Peeling kawitacyjny to głębokie a jednocześnie nieinwazyjne oczyszczanie skóry twarzy za pomocą wibracji ultradźwiękowej.

Czas wykonywania:
30 - 60 min
Cena: 50 - 130 zł

Rezerwacja

K MED II Technologies - Radiotermoliza zmian skórnychK MED II Technologies to bezpieczna, szybka i bezbolesna metoda stosowana do zamykania naczyń krwionośnych, usuwania włókniaków, niechcianych włosów, plam de Morgana, zasuszania ropnych wyprysków trądzikowych oraz innych nieprawidłowości skórnych.
Urządzenie generuje unipolarne fale radiowe ultraszybkiej częstotliwości 35MHz. Cienka igła, przekazuje impulsy precyzyjnie do miejsca zabiegowego. Wytwarzana energia doprowadza do termokoagulacji (np. naczynka) lub termolizy – odparowania nieregularności skóry (np. ropne krostki trądzikowe). Płyny w tkance ulegają osuszeniu, naczynia krwionośne obkurczają się, a następnie ich ściany włóknieją dokładnie w miejscu przyłożenia igły.

Efekt to usunięcie popękanych naczynek krwionośnych, usunięcie włókniaków i ropnych krostek trądzikowych, niechcianych włosów..

Więcej o K MED Rezerwacja

Mezoterapia mikroigłowaMezoterapia Mikroigłowa to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. W terapii mikroigłowej wykorzystuje się ruchomy wałeczek posiadający 192 igły z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Podczas zabiegu dochodzi do wykonania nawet 250 000 mikroskopijnej wielkości nakłuć naskórka, w wyniku których następuje wzrost absorpcji substancji aktywnych oraz uruchomienie procesów naprawczych w tkankach.

Efekt to odmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek i bruzd, poprawa owalu twarzy, spłycenie blizn, rozstępów i zniwelowanie przebarwień.

Więcej o mezoterapii mikroigłowej Rezerwacja

Mezoterapia bezigłowaZabieg z użyciem aparatury, bezbolesny i nieinwazyjny. Mezoterapia bezigłowa zapewnia błyskawiczny lifting, niweluje objawy starzenia się i utraty jędrności, odżywia i rozświetla skórę. Efekt osiągamy przez równoczesne wykorzystanie impulsowego bodźca elektroterapeutycznego i fali ultradźwiękowej. W trakcie terapii w skórze zachodzi zjawisko elektroporacji oraz miejscowe zmiany temperatury i wewnątrzkomórkowego ciśnienia, które ułatwiają przenikanie substancji aktywnych do tkanek podskórnych


Indywidualny dobór koktajli zabiegowych wspiera terapię wielu jednostek chorobowych skóry.

Mezoterapia bezigłowa + maska kremowa (twarz) - 140 zł
Mezoterapia bezigłowa + maska z alg (twarz) - 160 zł

Rezerwacja

Mikrodermabrazja diamentowaUniwersalny zabieg o działaniu oczyszczająco-wygładzającym. Do przeprowadzenia procedury służy aparatura wyposażona w głowice diamentowe oraz pompę zasysającą martwy,zrogowaciały naskórek. Głowice ścierne usuwają szorstkość, nadmierne zrogowacenia i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Delikatne zasysanie poprawia krążenie krwi i limfy, oraz stymuluje procesy naprawcze. Po zabiegu skóra jest gładka i oczyszczona, zyskuje zdrowy koloryt.


Mikrodermabrazja diamentowa + maska kremowa (twarz) - 115 zł
Mikrodermabrazja diamentowa + eliksir łagodzący i maska z alg (twarz) - 130 zł

Rezerwacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?