Free songs

Zabiegi na przebarwieniaZabiegi rozjaśniające dla osób z nierówną pigmentacją oraz przebarwieniami różnego pochodzenia - posłonecznymi, polekowymi, zwiazanymi z czynnikami hormonalnymi lub z naturalnym starzeniem się skóry. Stosuje się je w celu ujednolicenia kolorytu skóry oraz jej rozjaśnienia i odświeżenia. Zabiegi z tej grupy zmniejszają istniejące plamy i przebarwienia i zapobiegają powstawaniu nowych zmian.

Unitone TXA + Vit C - terapia wyrównująca koloryt


Zabieg celujący w nierówny koloryt skóry i zmiany pigmentacyjne o podłożu hormonalnym, pozapalnym, polekowym lub posłonecznym. Wskazaniem do terapii jest okres przed i po kuracjach z IPL, laserem i zabiegach złuszczających. Kwas traneksamowy, witamina C i wyciąg z lukrecji rozjaśniają przebarwienia, usuwają efekty fotouszkodzeń i fotostarzenia. Kwas traneksamowy i lukrecja łagodzą stany zapalne, obrzęki, pieczenie i zaczerwienienia - co istotne przy wrażliwych skórach. Witamina C w nowatorskiej amfifilowej formie uszczelnia naczynia krwionośne i pobudza syntezę kolagenu.

Unitone TXA + Vit C z sonoforezą - 155 zł
Unitone TXA + Vit C + mezoterapia bezigłowa - 170 zł

Więcej Rezerwacja

SUSHI CEREMONY - wybielająca ceremonia anti-aging (Purles)


Sushi Ceremony to zabieg rozjaśniający o działaniu odmładzającym. Kompleks roślin alpejskich, kwas hialuronowy, oryzanol i witamina E, sprzyjają redukcji zmarszczek, poprawie sprężystości i wygładzeniu struktury skóry. Składniki skutecznie regulują proces wytwarzania melaniny, co skutkuje redukcją powierzchownych zmian pigmentacyjnych. Po zabiegu skóra jest oczyszczona z toksyn, pełna blasku i witalności, co czyni go doskonałym zabiegiem „przed wielkim wyjściem”.

Na zabieg składa się: z demakijaż, ryżowy peeling kremowy, masaż twarzy lub twarzy, szyi i dekoltu, ryżowy eliksir, żelowa maska ryżowa oraz nałożenie kremu.

Czas wykonywania: 60 min
Zabieg na twarz i szyję: 145 zł
Zabieg na twarz, szyję i dekolt: 190 zł

Rezerwacja

Mikrodermabrazja diamentowa wybielająca (Arkana)


Zabieg wybielający oparty na działaniu mikrodermabrazji diamentowej, fali ultradźwiękowej oraz ekstraktu roślinnego Darkout ™ + witaminy B3. Synergia działania aparatury i unikalnego składu kompozycji zabiegowej zredukuje zmiany hiperpigmentacyjne każdego pochodzenia. Zabieg wzmocniony działaniem fali ultradźwiękowej ułatwia przenikanie substancji aktywnych, efektywnie hamując produkcję melaniny i jej migrację z melanocytów.

Czas wykonywania: 60 min
Zabieg na twarz : 150 zł

Rezerwacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress