Free songs

Transform HA Therapy (Arkana MD)


Terapia z linii MED dla cer suchych z niedoborem wilgoci, a także dojrzałych, ze zmarszczkami i utratą gęstości. Wskazana jako kuracja podtrzymująca po zabiegach dermoestetycznych takich jak: mezoterapia, wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy usieciowanym kwasem hialuronowym. Spektakularne efekty kosmetyczne osiągamy dzięki zastosowaniu transformowalnego kwasu hialuronowego zamkniętego w elastycznych, odkształcających się nośnikach o wysokiej penetracji i biodostępności. Kuracja długotrwale i głęboko nawilża, ogranicza utratę wody, poprawia gęstość skóry, wypełnia zmarszczki i pobudza do regeneracji.

Transform HA Therapy na twarz + mezoterapia bezigłowa - 249 zł

Więcej Rezerwacja

Hydrospheric Therapy - inteligentne nawilżenie (Arkana)Zabieg oparty na noblowskim odkryciu Aquaporyn, odpowiedzialnych za prawidłowy transport wody do głębokich warstw skóry. Stymulacja Aquaporyn zachodzi dzięki synergii działania niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego wraz z jego prekursorami, oraz opatentowanego i ekoceryfikowanego składnika - Synovea®DOI. W efekcie zabieg błyskawicznie i natychmiastowo nawilża, ogranicza ucieczkę wody z naskórka, odbudowuje barierę lipidową i stymuluje białka wpływające na strukturę i elastyczność skóry. Rezultatem jest młodsza, promienna, miękka i spektakularnie nawilżona skóra.

Hydrospheric Therapy (twarz) + sonoforeza - 135 zł
Hydrospheric Therapy (twarz) + mezoterapia bezigłowa - 150 zł

Więcej Rezerwacja

Amino Bio Therapy - zabieg głęboko nawilżający dla skóry suchej, łuszczącej się (Arkana)


Zabieg dla cery suchej, odwodnionej z zaburzeniem rogowacenia. Reguluje funkcje skóry, wzmacnia jej barierę ochronną, głęboko i długotrwale nawilża, chroni przed wolnymi rodnikami, pobudza komórki do regeneracji oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Seria 6 zabiegów raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie

Cena: 110 - 145 zł
Czas wykonywania: 60 min

Rezerwacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress