Free songs

Zabiegi dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej.
Substancje lecznicze i procedury zabiegowe wpływają równoważąco na pracę gruczołów łojowych, oczyszczają pory, przyspieszają gojenie się zmian i zapobiegają powstawaniu nowych wykwitów trądzikowych.

ACNE OUT - terapia przeciwtrądzikowa z kwasem szikimowym (Arkana)Acne Out to zabieg dla skór mieszanych, tłustych i łojotokowych, w przebiegu trądziku pospolitego. Mieszanina substancji aktywnych, takich jak czysty kwas szikimowy, kwas salicylowy oraz AffiporeTM działa złuszczająco, przenika poprzez wydzielinę łojową, głęboko oczyszczając i odblokowując zaczopowane ujścia gruczołów łojowych. Działanie antybakteryjne, grzybo i wirusobójcze zabiegu sprzyja gojeniu zmian trądzikowych i podrażnień. Seria zabiegów reguluje proces rogowacenia, funkcje wydzielnicze gruczołów łojowych, obkurcza pory, zmniejsza ilość grudek zapalnych i zapobiega dalszemu ich powstawaniu.

Czas wykonywania: 60 min
Zabieg na twarz i szyję: 139 zł
Zabieg na twarz, szyję i dekolt: 199 zł

Więcej o Acne Out Rezerwacja

Oczyszczanie manualne twarzy


Celem zabiegu jest manualne usunięcie zaskórników otwartych i zamkniętych oraz prosówek. Po zabiegu skóra jest gładka, oczyszczona i wyciszona.

Więcej Rezerwacja

AzAc Peel - Kuracja z kwasem azelainowym ( Arkana)Nowatorski zabieg dla cer tłustych, zanieczyszczonych oraz dla cer naczyniowych, skłonnych do trądziku różowatego. Wskazany też w terapii skóry dojrzałej z objawami fotostarzenia. Unikalna receptura reguluje proces rogowacenia, działa przeciwzapalnie, bakteriostatycznie oraz antyoksydacyjnie.
Efekt: oczyszczenie skóry, eliminacja flory bakteryjnej wywołującej zmiany trądzikowe, zmniejszenie produkcji sebum przez gruczoły łojowe, rozjaśnienie już istniejących przebarwień pozapalnych i zapobieganie powstawaniu nowych zmian pigmentacyjnych.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt: 175 zł (30 min)

Więcej o AzAc Peel Rezerwacja

Oxygen Infusion PeelTerapia Express Efekt dla cer o „szarym kolorycie”, wymagających rozświetlenia, odświeżenia i łagodnego oczyszczenia. Zabieg opiera się na peelingu kawitacyjnym, który wzmacniamy wykorzystaniem złuszczającego płynu z kwasem mlekowym oraz innowacyjną maską tlenową.
Efekt: skóra czysta, odtruta, jasna i rozświetlona.

Zabieg na twarz: 75 zł (40 min)

Rezerwacja

Zabieg oczyszczająco - witalizujący z kwasem salicylowym i witaminą C (Purles)


Terapia oczyszczająco - witalizująca dla skóry zanieczyszczonej i tłustej o szarym kolorycie.
Połączenie w jednym zabiegu peelingu kawitacyjnego, złuszczania kwasem salicylowym i sonoforezy z 20% witaminą C równoważy pracę gruczołów łojowych, oczyszcza skórę, nawilża i stymuluje do regeneracji. Po zabiegu skóra promienieje świeżością, jest oczyszczona i pełna blasku.
W celu uzyskania trwałych rezultatów terapeutycznych zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów.

Zabieg na twarz i szyję – 175 zł
Przy zakupie minimum 6 zabiegów - rabat 15%

Rezerwacja

Mikrodermabrazja diamentowa + M-Peel (Purles)


Zabieg dla cery tłustej z przebarwieniami i tendencją do trądziku zaskórnikowo - grudkowego.
Połączenie mikrodermabrazji ze złuszczaniem mieszanką kwasów migdałowego i azelainowego oczyszcza, rozjaśnia przebarwienia pozapalne, działa antybakteryjnie i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Już po pierwszym zabiegu skóra jest jaśniejsza, gładsza i bardziej matowa.
Zabieg wykonywany w seriach stymuluje odnowę komórkową, przyczyniając się do spłycenia blizn po trądzikowych.

Na zabieg składa się: demakijaż, mikrodermabrazja diamentowa, Złuszczanie mieszanką 30% kwasu migdałowego i 10% azelainowego, kojąca maska z esencją normalizującą

Zabieg na twarz i szyję : 150 zł

Rezerwacja

Peeling Kawitacyjny


Peeling kawitacyjny to nieinwazyjne oczyszczanie za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Zabieg usuwa zalegającą warstwę zrogowaciałego naskórka, toksyny, pozostałości makijażu oraz wydzielinę gruczołów łojowych blokujących pory skórne. Dodatkowo peeling kawitacyjny działa bakteriobójczo i przyśpiesza proces gojenia.

Peeling kawitacyjny + eliksir łagodzący : 50 zł ( 20 min )
Peeling kawitacyjny + maska kremowa : 85 zł ( 30 min)
Peeling kawitacyjny + eliksir łagodzący i algi : 90 zł (45 min)

Rezerwacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?