Free songs

Mezoterapia mikroigłowaMezoterapia Mikroigłowa to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. W terapii mikroigłowej wykorzystuje się ruchomy wałeczek posiadający 192 igły z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Podczas zabiegu dochodzi do wykonania nawet 250 000 mikroskopijnej wielkości nakłuć naskórka, w wyniku których następuje wzrost absorpcji substancji aktywnych oraz uruchomienie procesów naprawczych w tkankach.

Efekt to odmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek i bruzd, poprawa owalu twarzy, spłycenie blizn, rozstępów i zniwelowanie przebarwień.

Więcej o mezoterapii mikroigłowej Rezerwacja

Biomimetic Therapy - zabieg 40+ przywracający owal twarzy (Arkana)


Kuracja dla skóry dojrzałej 40+ z problemem utraty jędrności, zaburzeniem owalu twarzy, zmarszczkami, opadaniem powiek i w profilaktyce starzeniowej. Linia zabiegowa oparta na rewolucyjnym peptydzie Progeline i aminokwasie Adipofill'in aktywne przeciwdziała i redukuje oznaki chronologicznego starzenia się. Terapia stymuluje proces adipogenezy i lipogenezy z jednoczesnym hamowaniem zaniku tkanki tłuszczowej na twarzy związanej z procesem starzenia się.

Biomimetic Therapy na twarz (z sonoforezą): 125 zł
Biomimetic Therapy na twarz (z mezoterapią bezigłową): 140 zł
W serii minimum 6 zabiegów - rabat 15%

Więcej informacji Rezerwacja

R-Peel Exfoliation- silna i bezpieczna terapia anti - aging (Purles)


Specjalistyczny zabieg złuszczająco-biostymulujący polecany dla skór dojrzałych, wiotkich z przebarwieniami i zmarszczkami jak oraz dla skór łojotokowych. Maksymalna skuteczność R-Peel opiera się na synergii działania retinolu w 4% stężeniu i kompilacji składników antyoksydacyjnych takich jak witaminy B3 i C, kwasy AHA oraz ekstraktu z wierzbówki kiprzycy. Zestawienie składników, ich proporcje i stężenie zostały dobrane są tak, aby maksymalnie stymulować procesy regeneracyjne w skórze. Doskonale zmniejsza zmarszczki, wygładza strukturę skóry i ujednolica koloryt. Sprawia, że naskórek staje się grubszy i bardziej elastyczny. Po serii zabiegów skóra jest odmłodzona i gładka w dotyku, a zawarta w zabiegu witamina C rozjaśni przebarwienia, poprawi naturalną odporność skóry i zrównoważy pracę gruczołów łojowych.

Dla wzmocnienia efektywności zabiegu polecamy połączenie R-Peel ze złuszczaniem kwasem migdałowym. Kwas migdałowy złuszczy warstwę rogową naskórka potęgując siłę działania składników aktywnych R-Peel.

R-Peel (twarz, szyja i dekolt) - 175 zł
R-Peel (twarz, szyja i dekolt) + złuszczanie kwasem migdałowym - 215 zł

Rezerwacja

Mikrodermabrazja diamentowa odmładzająca (ARKANA)


Połączenie mikrodermabrazji diamentowej, fali ultradźwiękowej i kompleksu Vitasource™ z tarczycy bajkalskiej + Biomimetyczny peptyd Syn®Coll opóźnia starzenie komórkowe i odmładza skórę do stanu porównywalnego ze skórą młodszą o dziesięć lat.
Intensywne złuszczanie górnych warstw naskórka i włączenie do zabiegu fali ultradźwiękowej umożliwia wprowadzenie składników aktywnych do głębokich warstw skóry. Efektem jest wygładzenie i spłycenie zmarszczek, opóźnienie procesu starzenia komórek skóry i stymulacja produkcji kolagenu.

Czas wykonywania: 60 min
Cena: 150 zł

Rezerwacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress