Free songs

Zabiegi złuszczająceZabiegi złuszczające umożliwiają oczyszczenie skóry, jej rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu. Efektem eksfoliacji jest także wygładzenie, poprawa napięcia, odnowa i regeneracja skóry z oznakami starzenia. Wydzielanie sebum ulega normalizacji, a zaskórniki i zmiany zapalne zostają zniwelowane. Złuszczenie zrogowaciałych komórek naskórka skutkuje lepszym wchłanianiem substancji aktywnych z kosmetyków i ich skuteczniejszym działaniem.

Zabiegi z kwasami owocowymi (Purles, Arkana)
Złuszczania kwasami owocowymi są znaną i cenioną grupą zabiegów, która zyskuje zaufanie prostotą, naturalnością i skutecznością w działaniu.
Kwasy owocowe dają szybkie i trwałe rezultaty, będąc jednocześnie alternatywą dla innych bolesnych i inwazyjnych zabiegów. Szerokie spektrum zastosowań peelingów chemicznych i wielokierunkowe działanie spełnia potrzeby osób z problemami dermatologicznymi i tymi natury estetycznej.Oferta zabiegów z kwasami Rezerwacja

Peeling Kawitacyjny


Peeling kawitacyjny to głębokie a jednocześnie nieinwazyjne oczyszczanie skóry twarzy za pomocą wibracji ultradźwiękowej.

Czas wykonywania:
30 - 60 min
Cena: 50 - 130 zł

Rezerwacja

R-Peel Exfoliation- silna i bezpieczna terapia anti - aging (Purles)Złuszczająco-biostymulujący zabieg polecany dla skór dojrzałych, wiotkich z przebarwieniami i zmarszczkami jak oraz dla skór łojotokowych. Maksymalna skuteczność R-Peel opiera się na synergii działania retinolu w 4% stężeniu i kompilacji składników antyoksydacyjnych takich jak witaminy B3 i C, kwasy AHA oraz ekstraktu z wierzbówki kiprzycy. Zestawienie składników, ich proporcje i stężenie zostały dobrane są tak, aby maksymalnie stymulować procesy regeneracyjne w skórze. Doskonale zmniejsza zmarszczki, wygładza strukturę skóry i ujednolica koloryt. Sprawia, że naskórek staje się grubszy i bardziej elastyczny. Po zakończeniu serii zabiegu skóra jest odmłodzona, gładka w dotyku a dodatkowo zawarta w zabiegu wit C działa antyoksydacyjnie, rozjaśnia przebarwienia, poprawia naturalną odporność skóry i normalizuje pracę gruczołów łojowych.

Dla wzmocnienia efektywności zabiegu polecamy połączenie R-Peel z eksfoliacją kwasem migdałowym. Kwas migdałowy złuszczy warstwę rogową naskórka i potęgując siłę działania składników aktywnych R-Peel.

R-Peel (twarz, szyja i dekolt) - 175 zł
R-Peel (twarz, szyja i dekolt) + złuszczanie kwasem migdałowym - 215 zł

Rezerwacja

Epiderma Med - Planing (manualna dermabrazja)Wywodząca się z USA, nowatorska, sterylna i w pełni bezpieczna technika złuszczania naskórka ostrzem chirurgicznym.
Epiderma Med - Planing w działaniu przypomina mikrodermabrazję diamentową, skierowany jest dla skóry potrzebującej odmłodzenia i regeneracji. Efekt odnowy biologicznej narasta w czasie, skutkując poprawą elastyczności skóry, spłyceniem zmarszczek oraz rozjaśnieniem przebarwień. Atutem tej techniki jest usunięcie mieszka włosowego, dzięki czemu skóra po zabiegu jest gładka i przyjemna w dotyku.


Zabieg na twarz - 130 zł (60 min)
Zabieg na twarz, szyję i dekolt - 180 zł (75 min)

Rezerwacja

Mikrodermabrazja diamentowaUniwersalny zabieg o działaniu oczyszczająco-wygładzającym. Do przeprowadzenia procedury służy aparatura wyposarzona w głowice diamentowe oraz pompę zasysającą martwy,zrogowaciały naskórek. Głowice ścierne usuwają szorstkość, nadmierne zrogowacenia i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Delikatne zasysanie poprawia krążenie krwi i limfy, oraz stymuluje procesy naprawcze. Po zabiegu skóra jest gładka i oczyszczona, zyskuje zdrowy koloryt.


Mikrodermabrazja diamentowa + maska kremowa (twarz) - 115 zł
Mikrodermabrazja diamentowa + eliksir łagodzący i maska z alg (twarz) - 130 zł

Rezerwacja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress